Oleme edasimüüjaks ja ametlikuks maaletoojaks järgmistele brändidele  Eestis :

        www.parkerpoland.com

 

Alatest 2013 aastast  meil on hea meel  esindada Eestis PARKER tooteid. PARKER paadid on ehitatud  arvestades Norra karme ilmastiku tingimusi, mis tõttu sobivad hästi kasutamiseks Eestis.


CURSUS   paadid 


TOHATSU   rippmootorid                 www.tohatsu.com/outboards/

 

 

Jaapani päritolu , kvaliteetsed ja ökonoomsed rippmootorid.

 


              

 

Alates 2003 aastast oleme WALLAS toodete maaletoja Baltikumis.Paigaldame, remondime ja hooldame  WALLAS pliite ja soendusseadmeid.


Samuti müüme, remondime ja hooldame  meremootoreid,  mootorkelke ning ATV -sid ja kõike nendega seonduvat. Sisemootoritest pakume YANMAR, PERKINS, Volvo Penta ja SOLE merediisleid.
Tarnime varuosi ja tarvikuid, hooldame ja remondime lisaks eelpool mainituile ka mootorimarke MERCRUISER, MERCURY, HONDA,  YAMAHA ja Volvo Penta ning enamikku teisigi tuntuid marke.
Pakume paadiomanikele terviklike lahendusi mootorite paigaldamisel. Kõigile meie poolt tehtud töödele anname garantii.


 

 Meil on pikaajaline koostöö soome firmaga   OY  MARITIM  AB Oleme nende kaupade maaletooja Eestis.  Suur kaubavalik olemas kohapeal.


Elektritöid teeme projektist kuni praktilisele teostuseni. Remondime ja hooldame ka olemasolevaid elektrisüsteeme ning paigaldame mereelektroonikat.

Aitame alust registreerida, vormistada paadi ostu-müügi dokumente ning täita tolliformaalsusi.

Remondime ja renoveerime puulaevade keresid.
Korraldame ka Teie veesõiduki transpordi.


Meie kontor asub Viimsis, aadressil Reinu tee 6 :Tallinna südalinna poolt tulles, tuleb sõita Viimsi Statoili ringist otse üle, järgmisest Viimsi marketi ringist tuleb hoida vasakule. Järgnevalt sõita mööda peateed (Rohuneeme tee) restoran Paadist umbes kilomeeter mööda, misjärel keerata endise tööriista poe juurest, kust näitab silt Kelvingi peale, paremale.

BARREL GRUPP  kontor asub umbes 300 m pärast paremat kätt jäävas angaaris, mille peal on suur TOHATSU reklaam.


BARREL GRUPP  lahutamatuks osaks on müügiportaal http://www.epaat.ee/ ,  mille kaudu on võimalik lihtsalt ja turvaliselt, laias valikus paaditarvikuid ja kalastamisvarustust interneti teel osta.


Warning: file_put_contents(): Filename cannot be empty in /data01/virt1488/domeenid/www.barrel.ee/htdocs/wp-content/themes/barrel/footer.php on line 122