Barrel Grupp OÜ

Alatest 2013 aastast  meil on hea meel  esindada Eestis PARKER tooteid. PARKER paadid on ehitatud  arvestades Norra karme ilmastiku tingimusi, mis tõttu sobivad hästi kasutamiseks Eestis.

Oleme edasimüüjaks ja ametlikuks maaletoojaks järgmistele kaatrimudelitele Eestis :

PARKER   paadid         www.parkerpoland.com

KARNIC   paadid         www.karnicboats.com

KAISLA   paadid          www.kaislaboat.com

CURSUS   paadid

Müüme TOHATSU Jaapani päritolu , kvaliteesed ja ökonoomsed rippmootorid.

Müüme SUZUKI  rippmootorid.

 

Samuti müüme,remondime ja hooldame  meremootoreid,  mootorkelke ning ATV -sid ja kõike nendega seonduvat. Sisemootoritest pakume YANMAR, PERKINS, Volvo Penta ja SOLE merediisleid.
Tarnime varuosi ja tarvikuid, hooldame ja remondime lisaks eelpool mainituile ka mootorimarke MERCRUISER, MERCURY, HONDA,  YAMAHA ja Volvo Penta ning enamikku teisigi tuntuid marke.
Pakume paadiomanikele terviklike lahendusi mootorite paigaldamisel.Kõigile meie poolt tehtud töödele anname garantii.

 

Alates 2003 aastast oleme WALLAS toodete maaletoja Baltikumis.Paigaldame, remondime ja hooldameWALLAS pliite ja soendusseadmeid.

Meil on pikkaajaline koostöö soome firmaga  OY  MARITIM  ABOleme nende kaupade maaletooja Eestis.  Suur kaubavalik olemas kohapeal.Tarneaeg on 2-4  päeva. Meilt  ostetud MARITIMI kaubale on kohalevedu Tallinnapiires ERAISIKUTELE –  TASUTA !!!

Elektritöid teeme projektist kuni praktilisele teostuseni.Remondime ja hooldame ka olemasolevaid elektrisüsteeme ning paigaldame mereelektroonikat.

Aitame alust registreerida, vormistada paadi ostu-müügi dokumente ning täita tolliformaalsusi.

Remondime ja renoveerime puulaevade keresid.
Korraldame ka Teie veesõiduki transpordi.

Meie kontor asub Viimsis, aadressil Reinu tee 6 :Tallinna südalinna poolt tulles, tuleb sõita Viimsi Statoili ringist otse üle, järgmisest Viimsi marketi ringist tuleb hoida vasakule. Järgnevalt sõita mööda peateed (Rohuneeme tee) restoran Paadist umbes kilomeeter mööda, misjärel keerata endise tööriista poe juurest, kust näitab silt Kelvingi peale, paremale. BARREL GRUPP  kontor asub umbes 300 m pärast paremat kätt jäävas angaaris, mille peal on suur TOHATSU reklaam.

BARREL GRUPP OÜ lahutamatuks osaks on müügiportaal http://www.epaat.ee/ ,  mille kaudu on võimalik lihtsalt ja turvaliselt, laias valikus paaditarvikuid ja kalastamisvarustust interneti teel osta.


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Filename cannot be empty in /data01/virt1488/domeenid/www.barrel.ee/htdocs/wp-content/themes/barrel/footer.php on line 122